Pagalba

Dažniausiai užduodami klausimai

Mane domina:

Kur yra mano prenumeratos duomenys?

Užsiprenumeravus atitinkamą leidinį, nurodytu el. paštu atsiunčiamas užsakymo patvirtinimas, kuriame nurodytas leidinys, užsakymo numeris, data, kiekis, adresas, laikotarpis, suma.

·     Jeigu norite prenumeratą padovanoti pagal nurodytus duomenis, paspaudę ant nuorodos „PDF (paspauskite ir atsidarykite)“ galite atsidaryti ir atsispausdinti dovanų kuponą.

Kodėl negautas leidinys?

Leidinys gali būti nepristatytas dėl neteisingai įvesto adreso, durų kodo ar nepastebėtos prenumeratos laikotarpio pradžios.

Duomenis galite pasitikrinti į jūsų el. paštą atsiųstame prenumeratos užsakymo patvirtinime.

Norėdami pakeisti duomenis, žiūrėkite „Kaip galima pasikeisti duomenis?“

Jeigu duomenys įvesti teisingai, leidinys nepristatytas dėl „Lietuvos paštas“ klaidos.

Paspauskite nuorodą www.zurnaluprenumerata.lt/pagalba ir ten esančioje formoje įveskite savo el. paštą, pasirinkite leidinį, temą „Negautas leidinys“, trumpą komentarą bei spauskite „siųsti“. Per 3 darbo dienas išsiaiškinsime priežastis ir negautas leidinys bus pristatytas.

Kaip galima pasikeisti duomenis?

      Norėdami pakeisti duomenis, paspauskite nuorodą www.zurnaluprenumerata.lt/pagalba ir ten esančioje formoje įveskite savo el. paštą, pasirinkite leidinį, temą, trumpai parašykite, ką keisti ir spauskite "siųsti". Duomenys bus pakeisti per 3 darbo dienas.

Kas yra prenumerata kaip dovana?

Paspaudus „prenumeruoti“ ir pažymėjus varnele „Prenumerata kaip dovana“ galima nupirkti atitinkamo leidinio prenumeratą, parašyti sveikinimą, nurodyti dovanos gavėjo el. paštą ir laiką, kuriuo bus atsiųsta dovanų kupono (PDF) nuoroda.

Gavėjo adreso įvesti nereikia. Tai turi padaryti pats dovanos gavėjas įvedęs dovanų kupone esantį kodą. Žiūrėkite „Ką daryti gavus dovanų kuponą?

Prenumeratos dovanos pirkėjas el. paštu gauna patvirtinimą dėl atitinkamo leidinio prenumeratos pirkimo.

Ką daryti gavus dovanų kuponą?

Dovanos gavėjas el. paštu gauna dovanų kuponą, kurį atsidarius galima rasti dovanos kodą.

www.zurnaluprenumerata.lt meniu punkte „Turiu kodą“ reikia įvesti kodą ir užsiprenumeruoti leidinį.

Dovanos gavėjas, suvedęs pristatymo duomenis nurodytu el. paštu gauna atitinkamo leidinio prenumeratos patvirtinimą.

 

Jeigu turite papildomų klausimų

Paspauskite nuorodą www.zurnaluprenumerata.lt/pagalba ir ten esančioje formoje įveskite savo el. pašto adresą, pasirinkite leidinį, temą „Kita“ ir parašykite.