Pagalba

Žurnalas „NG Kids“

Vaikams apie pasaulį Daugiau
Vaikams apie pasaulį Daugiau
NG Kids 12 mėn. prenumerata | 12 leidinių
19 Eur
Prekybos vietose: 22.68 Eur
Sutaupote 16 %
NG Kids 6 mėn. prenumerata | 6 leidiniai
10.4 Eur
Prekybos vietose: 11.34 Eur
Sutaupote 8 %
NG Kids 3 mėn. prenumerata | 3 leidiniai
5.65 Eur
Prekybos vietose: 5.67 Eur

Jums taip pat gali patikti:

„NG Kids“ – tai vieno populiariausių pasaulyje žurnalų „National Geographic“ leidžiamas vaikams skirtas leidinys. „NG Kids“ skaito 6–12 metų amžiaus berniukai ir mergaitės Europoje, Amerikoje, Azijoje ir net Afrikoje!

Vaikai „NG Kids“ puslapiuose ras straipsnių apie pasaulį, žmones, gamtą, naujausius tyrinėjimus, daugybę neįtikėtinų nuotraukų, plakatų ir kitų smagių iliustracijų, taip pat užduočių, konkursų, viktorinų, kuriose gali dalyvauti ir laimėti daug šaunių prizų.

„National Geographic Kids“ balandžio numeryje sužinosite neįtikėtinų dalykų ir stulbinančių faktų apie žmonių ir gyvūnų pasaulį, o taip pat ir tolimąsias planetas.

 

 

Nuostabūs gyvūnai

 

Šioje rubrikoje sužinosi, kokioje šalyje galima sutikti po didmiesčių parkus vaikštančias ir po tiltais sau namus įsirengiančias ūdrų šeimynas. O taip pat, perskaitysi istoriją apie Montanos kalnuose avis ganančią borderkolių veislės reindžerę Greisę ir bebaimį superherojų pingviną iš ledinės Antarktidos.

 

Varlių būrys

Autorė Rose Davidson

 

Žemėje gyvena daugiau nei 7000 varlių rūšių, kurių didžioji dauguma mažesnės už euro monetą. Tačiau šie maži varliagyviai iš tiesų yra labai ypatingi.

 

Perskaitęs apie šias varlių savybes suprasi, kokios jos nepaprastos.

 

Smegenų galia

Autorė McKennabecker

 

Kone visi gyvūnai turi smegenis, tačiau ne visų jos funkcionuoja vienodai. Skirtingos smegenų dalys atsakingos už vis kitokias veiklas, o sąveikaudamos kartu, šios smegenų dalys padeda jų savininkams išgyventi. Juk vilkui labai svarbu sugebėti atskirti kuo daugiau kvapų, tačiau jam visai nebūtina atpažinti daug spalvų. Skirtingų gyvūnų smegenys per milijonus metų smarkiai evoliucionavo, kad jie išgyventų. Atidžiai panagrinėk penkių skirtingų gyvūnų smegenis, kad sužinotum, kaip jos veikia ir kodėl.

 

Gydytoja Ai Skauda

 

Gyvūnai negali paaiškinti veterinarijos gydytojams, ką jiems skauda. Todėl šių specialistų darbas tikrai sunkus. Susipažink su Gabi Vaild (Gabby Wild), kuri keliauja po visą pasaulį ir teikia medicininę pagalbą gyvūnams, gyvenantiems zoologijos soduose, prie- glaudose, nacionaliniuose parkuose ir gelbėjimo centruose. Laukinės gamtos veterinarijos gydytoja papasakos, kaip jai teko pasirūpinti trimis gyvūnais – norint, kad šie pasveiktų, prireikė ne tik vaistų, bet ir daug rūpesčio bei gerumo.

 

Paklausk tėvelių

Kokio didžiausio dydžio batai NBA istorijoje? Kiek žmogus per visą gyvenimą miegodamas

suvalgo vorų? Ir dar daugiau smagių klausimų ir, žinoma, atsakymų rasi žurnale.