Pagalba

Mėnesinė žurnalo ŽMONĖS prenumerata + programėlė ŽMONĖS

6.99 Eur / mėn.

Mėnesinė žurnalo ŽMONĖS prenumerata + 400 filmų + programėlė ŽMONĖS

8.99 Eur / mėn.

Metinė žurnalo ŽMONĖS prenumerata + 400 filmų + programėlė ŽMONĖS

79 Eur / metams

Išbandykite žurnalo ŽMONĖS mėnesinę prenumeratą! Prenumeruokite žurnalą ŽMONĖS tik už 8.99 Eur per mėnesį ir gaukite žurnalą į namus kiekvieną savaitę, žurnalo ŽMONĖS programėlės prenumeratą savo telefone bei nuolat atnaujinamą, daugiau nei 400 gerų filmų kolekciją namų kino platformoje „ŽMONĖS Cinema“ arba mokėkite tik 6.99 Eur per mėnesį ir gaukite žurnalą ŽMONĖS tiesiai į namus kiekvieną savaitę bei ŽMONĖS programėlės prenumeratą.

Perkant atskirai žurnalo ŽMONĖS mėnesinę prenumeratą, ŽMONĖS Cinema prenumeratą ir ŽMONĖS programėlę sumokėtumėte 18.97 Eur (žurnalo ŽMONĖS mėnesinė prenumerata – 8.99 Eur, ŽMONĖS Cinema mėnesinė filmų prenumerata – 4.99, žurnalo e.versija jūsų telefone – 4.99 Eur).

Mėnesinė prenumerata – tai patogus būdas sumokėti už prenumeratą. Vienu metu nereikės išleisti didesnės sumos – mokėsite ne už visus metus į priekį, o kas mėnesį. Nereikės sukti galvos dėl apmokėjimo – prenumeratos mokestis bus automatiškai nuskaičiuotas nuo jūsų banko kortelės. Jokių įsipareigojimų – bet kada galėsite nutraukti prenumeratą.

Norite mokėti standartiškai kartą per metus? Tokia galimybė taip pat yra: galite pasirinkti 12 mėn. prenumeratą ir mokėti standartiškai vieną kartą per metus. Su minėtomis dovanomis prenumerata kainuos 79 Eur.

Perkant metinę žurnalo ŽMONĖS prenumeratą gausite namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“ filmų prenumeratą, kurioje – mėgausite daugiau nei 400 filmų ir serialų. ŽMONĖS programėlė jūsų telefone – kiekvieną savaitę pasirodo anksčiau nei pats žurnalas, tad prenumeratoriai naujausią numerį skaito pirmieji.

Pasiūlymas galioja tik puslapyje www.zurnaluprenumerata.lt. Pasirinkus žurnalo pristatymą ne mieste, taikomas papildomas Lietuvos pašto pristatymo mokestis. Po užsakymo užsakovo el. paštu gausite unikalų kodą, su kuriuo „ŽMONĖS Cinema“ filmus galėsite žiūrėti nemokamai tiek laiko, kiek prenumeruosite. ŽMONĖS programėlės prenumeratos kodą gausite kartu su prenumeratos patvirtinimo laišku.