Pagalba

Žurnalas „Žmonės“

Prenumeruokite žurnalą „Žmonės“ su 50 % nuolaida ir dovanų gaukite 100 filmų kolekciją iš namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“.
Daugiau
Prenumeruokite žurnalą „Žmonės“ su 50 % nuolaida ir dovanų gaukite 100 filmų kolekciją iš namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“.
Daugiau
NET 50 % NUOLAIDA!
Žmonės 12 mėn. prenumerata | 52 leidiniai
Prekybos vietose: 98.28 Eur
49 Eur
Sutaupote 50 %
Dovana
Žmonės 6 mėn. prenumerata | 26 leidiniai
36 Eur
Prekybos vietose: 49.14 Eur
Sutaupote 27 %
Žmonės 3 mėn. prenumerata | 13 leidinių
19 Eur
Prekybos vietose: 24.57 Eur
Sutaupote 23 %

Prenumeruokite žurnalą „Žmonės“ net su 50 % nuolaida ir dovanų gaukite 100 filmų kolekciją iš namų kino platformos „ŽMONĖS Cinema“.

Kolekcijoje prenumeratoriams – daugiau nei 100 filmų. Tai – festivalio „Kino pavasaris“ hitai, nauji ir žiūrovų pamėgti lietuviški filmai ir populiariausios juostos iš kino teatro „Pasaka“ repertuaro.

Pasiūlymas galioja užsakantiems 12 mėn. žurnalo prenumeratą nuo 2019 m. rugpjūčio 29 d. iki rugsėjo 30 d. puslapyje www.zurnaluprenumerata.lt. Pasirinkus žurnalo pristatymą ne mieste, taikomas papildomas Lietuvos pašto pristatymo mokestis.

Po užsakymo užsakovo el. paštu gausite unikalų kodą, su kuriuo prenumeratoriams atrinktus „ŽMONĖS Cinema“ kolekcijos filmus galėsite žiūrėti nemokamai vienus metus. Tinklalapyje www.zmonescinema.lt pasirinkite meniu punktą „Žurnalo prenumeratoriams“, išsirinkite norimą filmą, spauskite „Nuomoti“ ir suveskite gautą kodą. Tas pats kodas galioja visiems kolekcijos filmams, kiekvieną filmą nemokamai galima žiūrėti vieną kartą. Dėl autorių teisių apribojimų, daugumą kolekcijos filmų galima žiūrėti tik Lietuvos teritorijoje.